Vitajte na stránke www.jk-combi.sk
Dnes je Utorok, 16. Júl 2024, Počet prístupov na stránku: 466476
-
Plastové okná a dvere
Technologická optimalizácia umožnila
získanie
mimoriadne atraktívnej ceny
okien
pri súčasnom zachovaní
vynikajúcich
tepelných parametrov
Hliníkové dvere a okná
Referenčná séria okien pre moderné
energeticky úsporné domy a pasívne domy v štandardnom vybavení poskytujúca výnimočnú estetiku skrytého kovania, funkčnosť a zvýšenú bezpečnosť.
Drevené okná a dvere
Najprestížnejšia séria drevených a drevohliníkových okien, ktorá plne využíva pozoruhodnú hodnotu
starostlivo vybraných prírodných surovín a hliníkových okien
Brány
Garážové brány spájajúce moderný štýl a jednoduchosť používania. Vhodné sú pre novostavby ako ja pre rekonštrukcie. Spoľahlivý chod zabezpečuje motorizácia SOMFY.

-
Výstavníctvo | hliníkové profily | spojovacie zámky | doplnky

O spoločnosti

Naša rodinná spoločnosť JK-combi s.r.o. vznikla v roku 2002 z predchádzajúcej živnosti. Korene z prostredia okien, dvier a ostatných výplní otvorov však siahajú ďaleko do predchádzajúceho režimu.

V súčasnosti Jedným z dvoch hlavných činností je predaj, montáž okien, dvier a iných výplní otvorov z materiálov plast drevo hliník a drevo-hliník.

Ďalším programom je výstavníctvo. Predaj AL profilov pre výstavníctvo.

Plastové, hliníkové, drevené okná ako aj výklady, dvere a pod. Ponúkame Vám širokú škálu vhodných do bytov, priemyselných objektov ale aj rodinných domov nízkoenergetických či pasívnych. 

Výstavníctvo, profily a doplnky. Chystáte sa na výstavu prezentovať spoločnosť? Prostredníctvom výstavníckeho systému Vám vieme vyskladať a navrhnúť modulový systém stánku ako aj atypický, podla Vašich prianí a predstáv. Spája sa spojovacími zámkami, ktoré su riešené a navrhnuté tak aby samotná montáž bola jednoduchá a rýchla , čo je pri realizácii týchto konštrukcií dôležitý faktor. Ponúkame Vám obľúbený profil AXIMA 80 za bezkonkurenčné ceny!

Reklama
MediaKYS
MediaKYS | e-shop
webhouse - webhosting
JK-Combi, s.r.o., SNP 111
965 01 Źiar nad Hronom
tel./fax: +421 45 6723600
e-mail: jk-combi@jk-combi.sk
· Kontaktujte nás
©2009-2024 www.jk-combi.sk, všetky práva vyhradené, JK-combi s.r.o., SNP 581/111, Žiar nad Hronom 965 01, IČO: 43 881 637, výpis z Or. Okr. súdu BB, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 14591/S
web dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk, nasadeny systém GLIRP