Vitajte na stránke www.jk-combi.sk
Dnes je Utorok, 28. Máj 2024, Počet prístupov na stránku: 459791
·  Výstavníctvo  »  Zámky, doplnky...  »  Spojovacie zámky
Spojovacie zámky:

Ponúkame Vám radu spojovacích zámkov určených pre výstavnícke profily, ktoré su beže dostupné na Slovenskom ako aj zahraničnom trhu. Uvedené spojovacie zámky Vám vieme zabezpečiť za bezkonkurenčné ceny a krátke doby dodania.
Spojovacie zámky je v našej spoločnosti JK-combi s.r.o. možné objednať jednotlivo, po balných množstvách ako aj spolu s profilmi, ktoré taktiež máme v ponuke. V prípade, že ste náš nový zákazní a nie ste si istý kvalitou našich zámkov, radi Vám pošleme vzorky na naše náklady aby ste sa mohli sami presvedčiť. 
Pre bližisie informácie o cenách a termínoch dodania nás prosím neváhajte kontaktovať!

Spojovací zámok - ZINOK
Patrí medzi najpoužívanejšie spomedzi zámkov určených pre spájanie hliníkových profilov typu Axima, Octa a pod. výstavníckych systémov.
Spojovací zámok - OCEĽ
Obdoba spojovacieho zámku so zinkovým telom. Jeho použitie je rovnaké, líši sa iba materiálom z ktorého je vyrobený. Kvalitatívne sú na tom porovnateľne.
Spojovací zámok - 45°
Je určený na spájanie hliníkových výstavníckych profilov pod uhlom 45° Vyrábajú sa v orientácii Ľavý a Pravý - treba brať ohľad pri objednávaní!
Spojovací zámok - oblý
Je určený predovšetkým do oblúkových priečnikov.

Reklama
MediaKYS
MediaKYS | e-shop
webhouse - webhosting
JK-Combi, s.r.o., SNP 111
965 01 Źiar nad Hronom
tel./fax: +421 45 6723600
e-mail: jk-combi@jk-combi.sk
· Kontaktujte nás
©2009-2024 www.jk-combi.sk, všetky práva vyhradené, JK-combi s.r.o., SNP 581/111, Žiar nad Hronom 965 01, IČO: 43 881 637, výpis z Or. Okr. súdu BB, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 14591/S
web dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk, nasadeny systém GLIRP